Sandıklı Belediye’sinden Öğretmenlere Yemek | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı Belediye’sinden Öğretmenlere Yemek

Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen 24 Kasım Öğretmenler Günü Programı, sivil toplum kuruluşların destekleriyle Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında bulunan termal bir otelde yoğun katılım ile gerçekleştirildi. Sandıklı Belediye’sinden Öğretmenlere Yemek
Bu haber 255 kere okunmuş. 26 Kasım 2018 Pazartesi - 10:14


Programa İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop,Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Çakır, sendika başkanları, üyeleri, okul idarecileri okul personelleri, öğretmenler katıldı.

Başkan Mustafa Çöl tarafından öğretmenlere hoşgeldiniz dilekleri iletmesi ile başlayan programda konuşan Başkan Çöl; “24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle düzenlemiş olduğumuz geceye katılımlarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Geleneksel hale getirmiş olduğumuz 24 Kasım Öğretmenler günü programlarımıza bir yenisi daha ekleyerek sizlerle bir araya gelmekten sevinç ve mutluluk duyuyoruz. Ben böylesine güzel bir ortamda Öğretmenler Gününü kutlamaktan dolayı kendimi şanslı hissediyorum. Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz."Açılış konuşmasının akabinde Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından emekli öğretmenler plaketleri verilerek hatıra fotoğrafı çektirildi. Plaket töreninden sonra Sandıklı Belediyesi tarafından hazırlanan Öğretmenler Günü ile ilgili kısa film ve pasta töreni gerçekleştirildi. Programa katılan okul müdürlerimiz tarafından kesilen pastanın akabinde 24 Kasım Öğretmenler Günü programı erdi. 

>>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign