Sandıklı Belediyesi Ulusararası Turizm ve Ticaret Fuarına Katıldı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı Belediyesi Ulusararası Turizm ve Ticaret Fuarına Katıldı

Almanya’nın Dusseldorf kentinde ITT Messe tarafından düzenlenen Uluslarrası Turizm ve Ticaret Fuarına katılan Sandıklı Belediyesi’nin Hüdai Kaplıcaları standı yoğun ilgi gördü. Sandıklı Belediyesi Ulusararası Turizm ve Ticaret Fuarına Katıldı
Bu haber 250 kere okunmuş. 25 Ekim 2017 Çarşamba - 14:45


Uluslararası ilk fuarına katılan Sandıklı Belediyesi standında Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hasan Kaşdaş tarafından 2 bin yıllık şifa kaynağı olan Sandıklı Hüdai Kaplıcasının tanıtımı yapıldı.

İş dünyasından ve Turizm sektöründen birçok ziyaretçinin katıldığı fuarda Sandıklı Belediyesi tarafından ziyaretçilere meşhur Sandıklı leblebisi ikramı yapılırken, Hüdai Kaplıcaların tanıtım broşürleride verildi. 

Her platformda Sandıklı ilçesine ve güzelliklerini vatandaşlara tanıtmaya çalıştıklarını belirten Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi olarak yurt içinde yapılan tanıtım ve fuarlara katıldığımız gibi, bu yılda ilk kez Almanya’nın Duseldorf kentinde düzenlenen Uluslararası bir fuara katılma şansı yakaladık. Sandıklı’mızın 2 bin yıllık tarihe dayanan şifa kaynağı Hüdai Kaplıcası’nı burada da tanıtma fırsatı bulduk. Standımızda katılımcılara Kültür ve Sosyalişler Müdürümüz tarafından kaplıcalarımız ve ilçemiz hakkında bilgiler verildi” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign