SANDIKLI BELEDİYESİ MARANGOZ ATÖLYESİ HİZMETE GİRDİ | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

SANDIKLI BELEDİYESİ MARANGOZ ATÖLYESİ HİZMETE GİRDİ

Bu haber 471 kere okunmuş. 22 Aralık 2015 Salı - 09:36


Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL’ün talimatıyla hazırlanan Sandıklı Belediyesi Marangöz Atölyesi hizmete başladı.

Hüdai Kaplıcasında faaliyete başlayan Marangoz Atölyesi, kaplıcada bulunan odalarımızda ve umumi banyolarda bulunan her türlü ağaç ve aliminyum işlerini yapabilecek şekilde son sistem aletler ile hizmet vermeye başladı.

Marangöz Atölyesini inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Başkan Mustafa ÇÖL; “Şimdiye kadar Sandıklı Belediyesi olarak kaplıcamızda odalarımız ve umumi banyolarımızda bulunan vestiyer, dolap, komidin, gardrop, mutfak dolabı gibi ağaçtan imal edilen eşyalar için ciddi bir harcama yapıyorduk. Şimdi bu ürünleri yeni hizmete sunduğumuz Marangöz Atölyemiz ile kendimiz yapacağız. Bunun dışında bakım, onarım ve tamir işlerimizde Atölyemizde yapılacak. Örnek verecek olursak 1 odanın marangoz işleri için harcadığımız ücret ile şimdi 4 odanın marangoz işlerini yapacağız. Bu konuda yaptığımız tasarrufu, Belediyemizin ve Kaplıcamızın diğer işlemleri için kullanacağız, hem tasarruf edecek hem de uzun vadede Kaplıcamıza ve Sandıklımıza kalıcı malzemeler üreteceğiz.”dedi.

Kaplıcamızda bulunan Marangöz Atölyesinde hem ağaç hemde aliminyum doğrama ve bu işler için uygun alet, edavat ve çeşitli makinalar bulunuyor.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign