Sandıklı Belediyesi İstek ve Şikayetler Artık Cepte | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı Belediyesi İstek ve Şikayetler Artık Cepte

Sandıklı Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Bilgi İşlem Birimi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında vatandaşların istek, şikâyet ve taleplerine daha hızlı cevap verebilmek adına hayata geçirilen yazılımlar sayesinde problemler kısa bir sürede çözülüyor. Sandıklı Belediyesi İstek ve Şikayetler Artık Cepte
Bu haber 66 kere okunmuş. 25 Aralık 2019 Çarşamba - 09:40


Sandıklı Belediyesi Mobil Uygulaması Android ve İos platformlarında vatandaşların beğenisine sunulurken bu program sayesinde vatandaşlarımızdan gelen talepler “Beltech” adlı sisteme yönlendiriliyor.

Sisteme yönlendirilen istek ve şikâyetler resimleriyle birlikte ilgili müdürlerin cep telefonlarına anında gitmekte, müdürler tarafından personellere yönlendirilen problemlerin anında çözülmesi için gereken işlemler yapılmaktadır.

Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından denetlenen program kapsamında hiçbir istek ve şikâyet cevapsız kalmamakta, vatandaşlarımıza geri dönüş bildirimi gönderilerek konunun çözüldüğü bilgisi verilmektedir.

Sandıklı Belediyesi Müdürlükleri arasındaki otomasyonu sağlayan “Beltech” programı sayesinde sorunların kısa sürede çözülmesi için somut adımlar atılmakta, vatandaşlarımızla Sandıklı Belediyesi arasındaki iletişim ağı hızlanmaktadır. Tamamen kendi yazılımımız olan uygulamanın değişik kollarda hizmet vermesi için Destek Hizmetleri Birimi Bilgi İşlem Birimi çalışmalarını sürdürmektedir.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign