Sandıklı Belediyesi Fuarların Aranan Yüzü Oldu | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı Belediyesi Fuarların Aranan Yüzü Oldu

Sandıklı ilçesinin adını her platformda duyurmaya çalışan Sandıklı Belediyesi 4 yıllık süre zarfında yurt içi ve yurt dışında organize edilen fuarların aranan yüzü haline geldi. Sandıklı Belediyesi Fuarların Aranan Yüzü Oldu
Bu haber 249 kere okunmuş. 03 Nisan 2018 Salı - 17:46


Son olarak 8. Antalya City Expo Şehircilik ve Teknoloji Fuarına katılan Sandıklı Belediyesi standı katılımcıların ilgisini çekerek adından övgüyle söz ettirdi. 

Antalyada ANFAŞ City Expo’da açılan fuara Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’de katılarak standa gelen vatandaşlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, belediye başkanları ve protokol üyelerini bizzat kendisi misafir ederek Sandıklı hakkında bilgiler verdiler. 

İlçenin tanıtımı adına bu tür fuarların önemli olduğunu ve belediye olarak bu tür fuarlara önem vererek katıldıklarını dile getiren Belediye Başkanı Mustafa Çöl; “8. Antalya City Expo Şehircilik Fuarı bilindiği gibi Türkiye Belediyeler Birliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği Koordinatörlüğünde çalışmalarını yürütmektedir. Bizler hem Akdeniz Belediyeler Birliği meclis üyeliğimiz, hem de ilçemizin tanıtımında katkıda bulunabilmek adına burada bulunuyoruz. Sandıklı'mızı katılabildiğimiz her platformda temsil ederek adını duyurmak, yer altı ve yer üstü kaynaklarımızın popülaritesini arttırmak, kaplıcamızın şifalı sularının daha fazla vatandaşımıza hizmet vermesini sağlamak amacındayız. Sandıklı’mıza artık Türkiye'nin dört bir tarafından fuar davetleri gelmekte, programımıza uygun olanlara katılarak ilçemize geri dönüşler sağlanmaktadır. Ben bu bağlamda bizlere destek olan Sandıklı dışındaki vatandaşlarımıza, fuarlara giden personellerimize, organizasyon firmalarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign