Sandıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür ve Öğrencileri Sanimder’i Ziyaret Etti | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür ve Öğrencileri Sanimder’i Ziyaret Etti

Sandıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hasan Hüseyin ALTINTAŞ, Ali Çetinkaya Ortaokul Müdürü Erol İLERİ, Müdür Yardımcısı Mehmet BALTA ile Anadolu İmam Hatip Lisesi meslek dersleri öğretmeni Metin ARSLAN, ve Öğrenciler İkindi Namazında Kubbeli Camisinde bir araya geldiler. Sandıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür ve Öğrencileri Sanimder’i Ziyaret Etti
Bu haber 268 kere okunmuş. 25 Ekim 2018 Perşembe - 09:58


Öğrenciler imam Hatiplik ve Müezzinlik yaptı ve cemaat oldular.  Namazdan sonra da Sanimder Bilgi Evinde Buluştular. Öğrenciler Sanimder Bilgi Evinde Kuran okudu ve hayırsever Matematik öğretmeni Kübra KOCLUK ve yakınları başta olmak üzere öğrencilere burs ve Eğitim yardımında bulunan tüm hayırseverler için dua ettiler. 

SANİMDER Bilgi Evinde hayırsever Ali Çetinkaya Ortaokulu Matematik Öğretmeni Kübra KOÇLUK tarafından öğrenci ve misafirlere etli pide, ayran ve baklava ikram edildi. 

Sandıklı Anadolu imam Hatip Lisesi Müdürü Sayın Hasan Hüseyin ALTINTAŞ ise öğrencilerin başarılı olmaları için gayret eden ve öğrencilerin bir araya gelmelerine vesile olan, burs ve eğitim yardımlarında bulunarak öğrencilerimize destek olan Sanimder başkanı Ramazan AYYILDIZ şahsında yönetim kurulu ve üyelerine teşekkür etti. 

Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ; Sanimder Bilgi Evi faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Sanimder olarak her zaman okul idareci, öğretmen ve öğrencilerin hizmetinde olacaklarını dile getirdi.

Basta bugün öğrencilerimize ikramda bulunan hayırsever Ali Çetinkaya Ortaokulu Matematik Öğretmeni Kübra KOÇLUK olmak üzere, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hasan Hüseyin ALTINTAŞ’A, Ali Çetinkaya Ortaokul Müdürü Erol İLERİ, Müdür Yardımcısı Mehmet BALTA’YA, Anadolu İmam Hatip Lisesi meslek dersleri öğretmeni Sayın Metin ARSLAN ve ögrencilerimize Sanimder Bilgi Evi ziyaretlerinden dolayı teşekkür diyorum” dedi.

Öğrenciler ise her hafta bir camide Yatsı namazında bir araya gelinmesi ve namazdan sonra Sanimder Bilgi Evinde birlik beraberlik ve kardeşlik adına sohbet programları düzenlenmesini talep ettiler. İstişare ile öğrenciler bu haftadan itibaren her hafta bir camide yatsı namazında bir araya gelmeye ve Sanimder Bilgi evinde sohbet programına katılmaya karar verdiler.

Ziyaret Ali Çetinkaya Ortaokulu Matematik Öğretmeni Kübra KOÇLUK tarafından öğrencilere seccade ve tesbih hediye edilmesi VE Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ tarafından hayırsever Ali Çetinkaya Ortaokulu Matematik Öğretmeni Kübra KOÇLUK’A Sanimder Logolu saat hediye edilmesi ile son buldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign