Sandıklı Ak Parti Kadın Kolları Bağımlılık ile Mücadele semineri | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı Ak Parti Kadın Kolları Bağımlılık ile Mücadele semineri

Ak Parti Sandıklı İlçe Kadın Kolları tarafından “Bağımlıkla Mücadele' semineri düzenlendi. Sandıklı Ak Parti Kadın Kolları Bağımlılık ile Mücadele semineri
Bu haber 42 kere okunmuş. 10 Mart 2020 Salı - 14:11


Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Toplantı salonunda düzenlenen seminerde Uzman Eğitmen Arzu Görsu tarafından bağımlılığın çesitleri, günümüzdeki bağımlılık örneklerini katılımcılara aktardı.

   Görsü, “ Bağımlılık sadece kişinin kendisine değil çevresinde bulunan insanlara da zarar verdiğinden kişi bağımlılığından kurtulmak için mücadele etmeli ve bizlerde o kişiye destek olmalıyız. Bu olumsuzluklar karşısında hem toplumsal hem de bireysel olarak bağımlılıkla mücadele büyük bir zorunluluktur. Bizler, devletimizle, milletimizle hep birlikte üzerimize düşen görevleri yapmalıyız. Sağlıklı nesil, sağlıklı toplum için bağımlılıkla mücadele şart” dedi.

   Soru ve cevap şeklinde devam eden Seminer ile ilgili açıklama yapan Ak Parti Sandıklı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Ulusoy, ise konuşmasında ailenin önemine dikkat çekerek bağımlılıkla yapılan mücadelenin ilk adımının aile içinde verilen eğitim ve ilgi ile başladığını vurguladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign