Sandıklı AK Parti İGM Adayları köy ziyaretlerini sürdürüyor | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı AK Parti İGM Adayları köy ziyaretlerini sürdürüyor

31 Mart Yerel Seçimlerine az bir süre kala Sandıklı AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Adayları Ahmet Mahmut Saylık, Mevlüt Özaydın ve İbrahim Kaynak çalışmalarına köylerde gerçekleştirdikleri ziyaretler ile devam ediyor. Sandıklı AK Parti İGM Adayları köy ziyaretlerini sürdürüyor
Bu haber 138 kere okunmuş. 19 Mart 2019 Salı - 16:56


 

Ziyaretlerde AK Parti İl Genel Meclis üyesi adayları vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Ziyaret kapsamında köy halkı ile bir araya gelen İGM üyeleri vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinlediler.

            Ziyaretlerin devam edeceğini belirten İGM Üyeleri “Memleket işi, gönül işi diyerek köylerimizi ziyaret etmeye başladık. Bizler Ak Parti olarak sadece seçim zamanları değil, her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Bugün onların gönüllerini, dualarını alabilmek için geldik. Hedefimiz güçlü bir Meclis oluşturup, 17 yıldır devam eden hizmetleri daha da artırıp, köylerimizin tüm eksiklerini tamamlamaktır” ifadelerine yer verdiler.

 

Seçim çalışmaları kapsamında şimdiye kadar Ballık, Kusura, Örmekuyu, Soğucak, Gökçealan, Akin, Dutağaç, Bekteş, Karkın, Karacaören, Ekinhisar, Yeniköy, Otluk, Yanıkören, Saltık, Şeyhyahşi, Yumruca, Çevrepınar, Menteş, Alamescit, Asmacık, Celiloğlu, Yayman, Baştepe, Örenkaya, Reşadiye, Sorkun, Kızılca, Gürsu, Arızlar, Alacami, Koçhisar, Emirhisar, Hırka, Ülfeciler, Başkuyucak, Kozvan, Dodurga köylerini ziyaret ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign