Sandıklı AK Parti Danışma Meclis Toplantısı Akdağ’da yapıldı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı AK Parti Danışma Meclis Toplantısı Akdağ’da yapıldı

AK Parti Sandıklı İlçe Danışma Meclis Toplantısı Akdağ tabiat parkında yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Sandıklı AK Parti Danışma Meclis Toplantısı Akdağ’da yapıldı
Bu haber 282 kere okunmuş. 14 Mayıs 2018 Pazartesi - 10:41


 

Akdağ Kocayaylada Sandıklı AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık ve Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal, AK Parti İl Başkan Vekili Hüseyin Sezen, AK Parti İlçe Başkanları, Belediye Başkanları,  AK Parti Milletvekili Aday Adayları ve partililer katıldı.

                Doğa harikası haline gelen Akdağ’da İlçe Danışma Meclis toplantısını yaptılarını ifade eden İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, Akdağ’da yapılan çalışmalardan dolayı Orman ve Suişleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na teşekkür etti.

                Sandıklı’dan bir milletvekili adayını sıralamada görmek istediklerini belirten İlçe Başkanı Saylık; “Önümüzde 24 Haziran gibi çok önemli bir seçim var. Türkiye’nin geleceği ve 2023 hedeflerimize gidebilmemiz için bu seçimlerin ehemniyeti hadinden daha fazla büyük.  Bu süreç içersinde Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Sandıklı olarak her zaman yanındayız ve desteğimizi sonsuz bir şekilde devam ettiriyoruz. Afyonkarahisar’ın en büyük ilçesi Sandıklı. İlçemizden 7 milletvekili aday adayı var. Sandıklı’nın nüfus oranı ve partimizin oy oranlarına bakar isek, 24 Haziran seçimlerinde ilçemizden 1 milletvekilinin liste içersine girmesini istiyoruz. Diğer milletvekili aday adaylarımız ile süreç içersinde beraber çalışma fırsatı bulduğumuz ve parti içersindeki hizmetleri ile tanıdığımız dostlarımız hapsi. İnşallah ayın 21’inde hayırlı bir sonuç ve liste çıkmış olur ve o günden sonra yine durmak yok yola devam” dedi.

                24 Haziran’daki seçimlerin ülkemizi ve dünyayı etkileyecek bir seçim olduğunu belirten Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl; “İlçe başkanımızın da ifade ettiği gibi, önemli bir süreç içersindeyiz. Sandıklı olarak bu güne kadar verdiğimiz desteklerin daha fazlasını vermek için son gücümüz ile çalışacağız. İnşallah bu dönemde ilçemizden bir milletvekili görmek istiyor ve arzu ediyoruz. İlçemizin, ilimizin hizmetinde kendilerini adayan milletvekili aday adaylarımıza çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyorum. Canab-ı Allah gönüllerine göre versin, Hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.

                Daha sonra programa katılan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili aday adaylarının kısa bir selamlama programı sonrası ilçe danışma meclis toplantısı sona erdi.

                Programa katılan vatandaşlara Sandıklı Belediyesi tarafından çeşitli ikramlar yapıldı.  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign