Saltık Köyü’nde Dere Islahı Tedbir Toplantısı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Saltık Köyü’nde Dere Islahı Tedbir Toplantısı

İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop Dere ıslahı için alınması gereken önlemler ile ilgili bir toplantı gerçekleştirdi. Saltık Köyü’nde Dere Islahı Tedbir Toplantısı
Bu haber 90 kere okunmuş. 12 Temmuz 2019 Cuma - 10:20


Kaymakam  Eflatun Can Tortop ve beraberinde İlçe Jandarma Komutanı İhsan Doray, İlçe Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, İlçe Tarım Müdürü Hasan Salman, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Mahmut Saylık ve Mevlüt Özaydın, İlçe Özel İdare Müdürü Halil Arslan, DSİ 18. Bölge Havza Yönetimi Şube Müdürü Himmet Kargı, Komisyon Üyeleri, Koçhisar, Gürsu, Saltık ve Oda Köyü muhtarları ile birlikte Saltık Köy’ünde dere ıslahı için alınması gereken önemler ile ilgili bir toplantı gerçekleştirdi.

  Kaymakam Eflatun Can Tortop; İlçemiz Koçhisar, Gürsu, Saltık ve Oda Köyü sınırları içinde bulunan Küfü Çayı dere yatağında aşırı koku oluşması nedeniyle dere yatağının ıslahı ve alınması gereken tedbirler ile ilgili köy muhtarlarını ve vatandaşlarımızı dinleyerek, komisyon heyeti ile birlikte fikir alışverişinde bulundu. Kaymakamımız Sayın Eflatun Can Tortop vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesi hususunda gerekli önlemleri almaya ve çalışmaların en kısa zamanda uygulanmaya başlanacağını belirtti.

>> İbrahim SAYLIK

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign