Sağlıklı Kentler Birliği Üyeleri Akdağ’ı Gezdi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sağlıklı Kentler Birliği Üyeleri Akdağ’ı Gezdi

Sağlıklı Kentler Birliği üyelerimizden oluşan grup ilçemizi gezerek yetkililerden konuyla ilgili bilgiler aldılar. Sağlıklı Kentler Birliği Üyeleri Akdağ’ı Gezdi
Bu haber 64 kere okunmuş. 29 Ekim 2019 Salı - 15:51


İlk olarak Sandıklı Akdağ Tabiat Parkı'na düzenlenen gezi programına katılan birlik üyelerimiz Akdağ'ın muhteşem manzarası eşliğinde çay ve mercimekli bükmelerin tadına bakarak, bir doğa yürüyüşü gerçekleştirdiler.

Akdağ Tabiat Parkında bulunan bungalov evlerini gezen grup burada hatıra fotoğrafı çektirerek ilk fırsatta tekrar gelmek istediklerini belirttiler. Daha sonra Sandıklı Belediyesinin önünde bulunan 15 Temmu Demokrasi Meydanını gezen heyet buradan sırasıyla Bedesten, Oyuncak Müzesi ve tarihi konaklarımızı gezerek ilçemizin tarihi hakkında detaylı bilgiler aldılar.

Programın sonunda Başkan Mustafa Çöl başta olmak üzere emeği geçen bütün herkese teşekkürlerini ileten birlik üyelerimiz Sandıklı ilçesinin doğal, tarihi ve ürünlerinin kendilerine çok iyi tanıtıldığını, bilmedikleri şeyleri öğrendiklerini, ilerleyen zaman dilimlerinde Sandıklı ilçesinin mutlaka görülmesi gereken yerler arasında olması gerektiğini ifade ettiler.

>> Haber Merkezi

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign