Saadet Partisi Sandıklı Belediye Başkan Adayı Hasan Balyalı Günfm’e Konuk Oldu | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Saadet Partisi Sandıklı Belediye Başkan Adayı Hasan Balyalı Günfm’e Konuk Oldu

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Balyalı, radyomuz Gün Fm’de modüratörlüğünü gazeteci Ali Bayar’ın yaptığı ‘Gündem Seçim’ programına konuk oldu. Saadet Partisi Sandıklı Belediye Başkan Adayı Hasan Balyalı Günfm’e Konuk Oldu
Bu haber 183 kere okunmuş. 14 Mart 2019 Perşembe - 10:15


Gazeteci Ali Bayar’ın sorularını yanıtlayan Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Hasan Balyalı, meclis üyelerini tanıtarak, projelerini anlattı.

31 Mart Seçimlerinin Ülkemize, Milletimize,İnsanlık ve İslam alemine hayırlar getirmesini ve Türkiye’de ve Dünyada Barış ve Adalete dayanan bir nizama sebep olmasını dileyerek sözlerine başlayan  Hasan Balyal, “Belediye Başkanı seçilmem durumumda  ‘rüşvet verende alanda melundur ‘yazısını belediyeye yazacağım. Kanal Akdere ve Kanal Şirinevler projemizi hayata geçireceğiz. Fatih Mahallesinde doğalgaz var fakat pahalıya mal oluyor. Bu bölgeye San-Jet getireceğim. Garson belediye anlayışı ile çalışacağız. Kimseyi karalamaya gelmedik. Samimiyetimiz ön planda olacak.  Sandıklı’ya kaliteli su vaat ediyorum. Asbestli borular varsa acil değiştireceğim.  Belediye meclisine belediye başkanı maaşını yüzde elli indirilmesini talep edeceğim.  Yine içme suyunda yüzde elli indirim yapacağız. 

Sanjet’de 500 dolar  bir depozite ücreti var.  Bu 500 doları para olarak değil ama vatandaşlarımıza ısınma bedellerinden düşeceğiz. Yeşili çoğaltacağız. Çocuklarımız için parkları geliştireceğiz. Rant kapısının önüne geçeceğiz. Hakkaniyetli, Adaletli Belediyeciliği getireceğiz.” Diye konuştu.  

>>> Ahmet DAĞLI

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign