Ramazan Ayı Mahalle İftarları Tüm Hızıyla Devam Ediyor | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Ramazan Ayı Mahalle İftarları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Sandıklı Belediyesi olarak her Ramazan Ayında geleneksel hale getirilen mahalle iftarlarına vatandaşlarımızın yoğun katılımları ile tüm hızıyla devam ediyor. Ramazan Ayı Mahalle İftarları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Bu haber 270 kere okunmuş. 24 Mayıs 2018 Perşembe - 16:07


Birbirinden güzel etkinlikler ile vatandaşlar mahalle iftarını takdir ediyor.

Ramazan Ayını manevi atmosferini her yıl halkımızla beraber geçirmek, vatandaşlarımızın yüzünü bir nebzede olsa güldürebilmek, hayır dualarını alabilmek, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını daha da perçinlemek adına Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda yapılan Mahalle İftarlarımız Kevser Mahallesi, Cuma Mahallesi ve Hisar Mahallemizde yaklaşık 6000 vatandaşımızın yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Mahalle İftarlarımızda Canlı ilahiler, Semazen, Aşuk ve Maşuk gösterileri ile çay, şerbet, macun, mısır, pamuk şekeri gibi ikramlarımız oluyor. Vatandaşlarımıza Mahalle iftarlarımızın küçük bir hediyesi olarak bayanlarımıza eşarp, çocuklarımıza oyuncak hediyelerimizi veriyoruz. 

Konu ile ilgili görüş belirten vatandaşlarımız ise her yıl yapılan Ramazan İftarlarından memnuniyet duyduklarını, her organizasyonun biraz daha büyüdüğünü ve geliştiğini, Sandıklı tarihinde olmayan böyle bir Ramazan güzelliğini Sandıklı halkı ile buluşturan Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e teşekkür ederek selam ve sevgilerini gönderdiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign