Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu’ndan Afyonkarahisar’a Mesire Yeri Müjdesi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu’ndan Afyonkarahisar’a Mesire Yeri Müjdesi

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar’a yeni bir mesire yeri kazandırdıklarını müjdeledi. Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu’ndan Afyonkarahisar’a Mesire Yeri Müjdesi
Bu haber 323 kere okunmuş. 01 Mayıs 2018 Salı - 10:37


Bakanlığa bağlı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) tarafından tesis edilen alan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun imzasıyla “Koşu Parkuru B Tipi Mesire Yeri” olarak ilan edildi.

“Hem Şehrimize Hem de Spor Camiamıza Hayırlı, Uğurlu Olsun İnşallah”

Afyonkarahisar Merkez Armutözü mevkiinde bulunan ve şehir merkezine 15 km mesafede bulunan 488 dekar alanın mesire yeri olarak tescil edilmesi için gerekli oluru kendisine sunulduğu an imzaladığını kaydeden Prof. Dr. Veysel Eroğlu şunları söyledi:

“ Şehrimize kamp yapmaya gelen sporcuların kullanması için tesis ettiğimiz koşu parkurunu b tipi mesire yeri olarak tescil ettik. Özellikle sporcuların spor sırasında-sonrasında ihtiyaçlarını karşılamak için kır kahvesi, tuvalet, büfe, çeşme, mescit gibi yapılar inşa edeceğiz. 

Hem şehrimize hem de spor camiamıza hayırlı, uğurlu olsun inşallah.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign