Okul müdüründen örnek davranış | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Okul müdüründen örnek davranış

İlçemiz Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürlüğüne atanan Mehmet Aksoy, imkanı kısıtlı okulunda yeni öğretim yılına hazırlık amacıyla boyası ve sıvası dökülen okulun onarımını okul görevlileri ile birlikte kendisi yapıyor. Okul müdüründen örnek davranış
Bu haber 75 kere okunmuş. 01 Ağustos 2019 Perşembe - 12:58


 

Yönetici yer değiştirme kapsamında okula atandığını belirten Müdür Mehmet Aksoy, okulun fiziki yapısının yıpranmasından dolayı okulun iç boyasının yapılmasına karar verdiklerini belirtti.

            Boya ihtiyacını Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve İlçe esnafından karşıladığını belirten Aksoy, “Okulumuzun boya ihtiyacını tedarik ettikten sonra, okulun 2 dektek personeli ile birlikte şahsımla okulun iç boyasını yapıyoruz. Hz. Ömer’in “Çalışmak en hayırlı sermayedir” buyurmaktadır bizde bu  ilkeyi kendimize düstur edinerek, personelimiz ile birlikte okulumuzun iç yapısını 2019 -2020 eğitim öğretim yılına hazırlamak için gayret göstermekteyiz” dedi.

            Okulun iç boya ve tamiratının komple yapıldığını aktaran Aksoy şunları söyledi “Herhangi bir dışarıya maddi külfet bağlamamak adına boyayı kendim ve destek personelimiz ile bir ekip ruhu içersinde yapıyoruz. Okulumuzda 16 derslik, 4 laboratuar ve 5 koridor bulunuyor. 20 sınıf ve 5 koridorun komplesini inşallah Allah izin verir ise yeni eğitim öğretim yılına hazırlayacağız”

>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign