Öğrenciler’den İhtiyaç Sahiplerine Yardım Eli | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Öğrenciler’den İhtiyaç Sahiplerine Yardım Eli

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün direktifleri doğrultusunda, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen projeler kapsamında yardıma muhtaç vatandaşlarımızın evleri belirli zamanlarda temizleniyor, bakımı yapılıyor, sağlıklı hale getiriliyor ve günlük üç çeşit sıcak yemek sefertaslarıyla kapılarına kadar getiriliyor. Öğrenciler’den İhtiyaç Sahiplerine Yardım Eli
Bu haber 50 kere okunmuş. 25 Aralık 2019 Çarşamba - 08:47


Bu bağlamda Afyon Kocatepe Üniversitesi Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Sosyal Hizmet Bölümü öğrencileri 12-18 Aralık tarihleri arasındaki Yoksulluk Haftası münasebetiyle ekiplerimize ev temizliği ve sıcak yemek dağıtımında yardımcı oldular.

Sosyal Hizmet Bölümü öğrencilerimiz ev temizliklerinde ve yemek dağıtımında yardımcı olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın hayır dualarını aldılar. Öğrencilerimiz buradan Sandıklı Belediyesi tarafından açılan Engelli Bakım Merkezimize geçerek hastalarımızı ziyaret edip, engelli vatandaşlarımızın bir gün boyunca yanlarında olarak kendilerine yardımcı oldular.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign