Milletvekili Yurdunuseven, Sandık’lıyı ziyaret etti | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Milletvekili Yurdunuseven, Sandık’lıyı ziyaret etti

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Sandıklı İlçesinde bir dize ziyaret gerçekleştirdi. Milletvekili Yurdunuseven, Sandık’lıyı ziyaret etti
Bu haber 212 kere okunmuş. 30 Ocak 2019 Çarşamba - 11:43


31 Mart yerel seçimleri öncesi saha çalışmalarını hızlandıran Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Sandıklı İlçesinde Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve İlçe teşkilatı Başkanı Bekir Özçelik ve ile bir araya geldi.

Ziyaretlerinde konuşan Yurdunuseven, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısında seçim manifestosu ve seçim müziklerinin açıklamasından sonra 31 Mart’a kadar gece gündün demeden seçim çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

Yurdunuseven, “Bu 31 Mart seçimleri bir belediye seçimi değil artık bu iş belediyeyi aştı. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk sınavı olan 24 Haziran seçimlerinde Türkiye’de yüzde 52 gibi bir çıta yakaladık. Afyonkarahisar’da da bu oran yüzde 68’di dolayısıyla bu çıta bize bir gösterge olmalıdır. Bizim 31 Mart seçimlerinde Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmamız için bir kez daha AK Parti’yi öne çıkarmamız gerekiyor” dedi.

“Yurdunuseven eski Belediye Başkanları ile bir araya geldi”

Yurdunuseven, Sandıklı da geçmiş dönemde görev yapmış Belediye Başkanlarını da ziyaret etti..

Sandıklı ilçesinde daha önceki dönemler Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Mustafa Baştuğ, Osman Seyman, Mustafa Özpınar, Nimet Çiftçi, Murat Akşit ve İsmail Elibol ile görüşen Yurdunuseven, karşılıklı istişarelerde bulundu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign