Milletvekili Özkaya, Yapılacak Yeni Cami Alanını İnceledi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Milletvekili Özkaya, Yapılacak Yeni Cami Alanını İnceledi

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Sandıklı ilçesine yeni yapılacak olan cami alanında incelemelerde bulundu. Milletvekili Özkaya, Yapılacak Yeni Cami Alanını İnceledi
Bu haber 982 kere okunmuş. 13 Kasım 2018 Salı - 11:18


Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Sandıklı ilçesine yeni yapılacak olan cami alanında incelemelerde bulundu.

İlçede Şeker Fabrikası Bölge Şefliği olan yerin plan değişikliği ile Hazine’ye devredilen yerde yapılacak olan cami inşaat alanı ve projesini inceleyen Milletvekili Ali Özkaya, vatandaşlardan görüş aldı. Yaplıcak caminin Sandıklı’da merkez camisi olacağını ve mimari yapısı ve yapısal büyüklüğü ile Sandıklı halkına yüzlerce yıl hizmet edeceğini belirtti.

Vatandaşların cami projesi hakkında bir komisyon kurmasını isteyen Milletvekili Özkaya, komisyonun yapılacak proje, mimari durumu ve vatandaşlara en iyi nasıl hizmet verebilir bir yapı olması konusunda komisyon üyelerinin bilgi toplayıp yapılan yapının buna göre değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.

Milletvekili Özkaya’nın ziyaretine Sandıklı Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Akharım Belediye Başkanı Eşref Ünsal, İlçe Müftüsü Davut Çalışkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman, Kaymakamlık Yazıişleri Müdürü Şükrü Ülgüner, ilçede bulunan mimar, mühendis ve çok sayıda vatandaş eşlik etti. 

>>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign