Milletvekili Ali Özkaya, Sandıklı’da Esnafları Ziyaret Etti | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Milletvekili Ali Özkaya, Sandıklı’da Esnafları Ziyaret Etti

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya Sandıklı İlçesinde bir dize ziyaret gerçekleştirdi. Milletvekili Ali Özkaya, Sandıklı’da Esnafları Ziyaret Etti
Bu haber 325 kere okunmuş. 07 Haziran 2018 Perşembe - 15:41


Milletvekili Ali Özkaya, ilk olarak partisinin ilçe başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Özkaya, seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Daha sonra ilçedeki esnafları tek tek ziyaret eden Özkaya; “ Bir yol ayrımının önemli bir noktasındayız. 24 Haziran tarihimizde milletin doğrudan seçimi yaptığı yürütme organını cumhurbaşkanını seçtiği ve yürütmeyi Cumhurbaşkanı'nın temsil ettiği sistem ilk defa olacak. Ondan sonra bir tarafta güçlü bir meclis, bir tarafta güçlü bir cumhurbaşkanı olacak. 5 yıl ikisi beraber Türkiye'yi yönetecek ve daha iyi bir noktaya getirecek. Bu coğrafyada güçlü olmayan, elini değil gövdesini taşın altına koymayan bir yönetim sistemi ile devlet yönetilemez. Bizde diyoruz ki durmak yok, yola devam” dedi.

İlçede kurulan Çarşamba pazarını’da ziyaret eden Özkaya, kolay gelsin dileklerini iletti. 

Milletvekili Özkaya’ya ziyaretinde AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Kadın Kolları Başkanı Sevim Ulusoy, İl Genel Meclis Üyeleri, Gençlik Kolları üyeleri ve çok sayıda partili eşlik etti.  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign