Kızılören Ortaokulu Kütüphaneye Kavuştu | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Kızılören Ortaokulu Kütüphaneye Kavuştu

Afyonkarahisar’ın Kızılören ilçesinde İsmet Attila Ortaokulu ve Kızılören İmam-Hatip Ortaokulunun zemin katında kütüphane oluşturularak açılışı yapıldı. Kızılören Ortaokulu Kütüphaneye Kavuştu
Bu haber 356 kere okunmuş. 22 Ocak 2018 Pazartesi - 10:57


Kütüphane açılışına  Kızılören Kaymakamı Adem Can , Belediye başkanı Ali Erol, daire amirleri, kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İlçe kaymakamının kütüphane oluşturulmasında büyük emeklerini belirten Kızılören  İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Tekin destek olan herkese teşekkür etti. 

Kütüphane içersinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çabaları ile 400 civarında kitap temin edildiğini aktaran Tekin; “Kütüphanemize desteklerinden dolayı başta kaymakamımız olmak üzere herkese teşekkür ederim. İlçemiz kaymakamlığı tarafından kitaplık, masa gibi tüm ihtiyaçlar karşılandı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizlerde 400 kitap toparladık. Bunun yanında 200 civarında da Kızılören Belediyemiz tarafından kitap toparlandı. Okul öğretmenlerimiz de sandalye temininde katkı sağladılar. Yani kütüphanemiz katkıların birleştiği bir kütüphane oldu.  Emeklerinden dolayı herkese teşekkür ederim” dedi.

Açılış kurdalesi kesilerek açılışı yapılan kütüphane katılımcılar tarafından gezildi.  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign