Kızılören Belediyesine Damperli Kamyon Hediye | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Kızılören Belediyesine Damperli Kamyon Hediye

Afyonkarahisar’ın Kızılören ilçesine Türkiye Belediyeler Birliğince Belediyemize 2018 model Ford 2533 marka damperli kamyon hibesi yapıldı. Kızılören Belediyesine Damperli Kamyon Hediye
Bu haber 211 kere okunmuş. 27 Aralık 2018 Perşembe - 10:59


Yaklaşık değeri 550.000 TL olan kamyon için geçen Cuma günü Cuma namazı sonrasında Cumhuriyet meydanında kurban kesilerek dualar edilerek Kızılören halkının hizmetine başlatıldı.

Kızılören Belediye  Başkanı Ali Erol kamyon hibesini yapan Türkiye Belediyeler Birliğine ve hibenin alınması için belediyemize destek veren Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak'a teşekkür etti. Teşekkür konuşmasında Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol, “İlki eski Yetaş Fabrikasının bulunduğu yere yapılması planlanan 1000 yataklı yaklaşık 500 kişiye istihdam sağlayacak 180 milyarlık termal tesisin projesinde önemli adımların atılarak belli bir aşamaya geldi. İkincisi ise karapınar mevkiinde anayol karşısında 50.000 metre kare arazi üzerine yapılması planlanan yöresel ürünler ve alışveriş merkezinin yapımıyla ilgili planların çizim aşamasında Bu projelerin gerçekleşmesi durumunda ilçemizin çehresinin yeniden güzelleşecek ve ilçemizin istihdam problemine önemli ölçüde fayda sağlanacak” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign