Kermes İçin BERA’ya Teşekkür Belgesi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Kermes İçin BERA’ya Teşekkür Belgesi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği yararına kermes düzenleyen özel eğitim kurumuna teşekkür belgesi verdi. Kermes İçin BERA’ya Teşekkür Belgesi
Bu haber 274 kere okunmuş. 24 Mayıs 2018 Perşembe - 16:14


İlçede faaliyet gösteren Özel Eğitim Kurumu geçen hafta Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği yararına kermes düzenledi. Düzenlenen kermes de veliler öğrencilerle hazırladıkları bükme, börek, yaş ve kuru pasta çeşidi gibi birçok ürünün satışını yaptı. Kermesten elde edilen gelirin Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği'ne bağışlandı.  Bunun üzerine düzenlenen program ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Başkanı İsmail Kumartaşlı, özel eğitim kurumunun müdürü Hasan Hüseyin Baykal’a kurum adına teşekkür belgesi verdi.

Programa Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Başkanı İsmail Kumartaşlı, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği İlçe Temsilcisi Yusuf Akin, Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç, özel eğitim kurumunun müdürü Hasan Hüseyin Baykal katıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign