Kaymakam Tortop’dan OSB Ziyareti | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Kaymakam Tortop’dan OSB Ziyareti

Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Sandıklı Organize Sanayi Bölgesinde bulunan işletmeleri ziyaret etti. Kaymakam Tortop’dan OSB Ziyareti
Bu haber 109 kere okunmuş. 16 Mayıs 2019 Perşembe - 11:09


İşletme sahipleri ile fikir alış-verişinde bulunan Kaymakam Tortop, Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi ilk toplantısınıda gerçekleştirdi.

OSB’deki problem ve sıkıntı durumunda yakından takip ettiklerinin altını çizen Tortop; “ Her zaman Organize Sanayi Bölgemizin ve iş adamlarımızın sorunlarını çözüme kavuşturmak adına çalışmalarımız hızla devam ettiriyoruz.  OSB’yi önemsiyoruz. Çünkü günden güne değişin ve gelişen ilçemize bir çok açıdan katkı sağlayacak olan OSB sayesinde yeni istihdam alanları ve iş alanları sağlamaktadır. OSB’deki iş yerleri ne kadar gelişir ise ilçemiz o kadar göç alan bir şehir haline gelecektir” dedi. 

OSB ziyaretine Kaymakam Tortop’un yanı sıra eşi Reyhan Tortop, 26. Dönem Aydın Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz , Kaymakam Adayı Dilara Şenoğlu, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ticaret Odası Başkanı Mustafa Özer, OSB Müdürü Cem Yavuz, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri katıldı. 

> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign