Kaymakam Tortop’dan Camiler ve Din Görevlileri Haftası Mesajı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Kaymakam Tortop’dan Camiler ve Din Görevlileri Haftası Mesajı

Sandıklı Kaykamakamı Eflatun Can Tortop Camiler 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan Camiler ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Kaymakam Tortop’dan Camiler ve Din Görevlileri Haftası Mesajı
Bu haber 183 kere okunmuş. 05 Ekim 2018 Cuma - 10:04


Kaymakam Tortop mesajında; “ Kelime manası olarak toplanma yeri anlamına gelen camilerimiz; bizleri manevi huzurda buluşturmasının yanında, dini ve milli değerlerimizi, vatan ve aile sevgisini, birliğimizi, beraberliğimizi, dostluk ve kardeşliğimizin öğretildiği kutsal mekânlardır.

        Din görevlilerimiz, büyük bir özveriyle vatandaşlarımızı dini konularda bilgilendirirken, birçok toplumsal sorunların çözümünde de önemli görevleri yerine getirerek, manevi olduğu kadar vatandaşlarımızı ilmi konuda da aydınlatmaktadır.

        Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla, Camilerimizin yapımında ve hizmetinde bulunup vefat etmiş olan vatandaşlarımızı, rahmetle ve minnetle anarken, bu anlamlı haftanın ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm din görevlilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign