Kaymakam Tortop ve Başkan Çöl’den Hastane Ziyareti | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Kaymakam Tortop ve Başkan Çöl’den Hastane Ziyareti

Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı Devlet Hastanesini ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu. Kaymakam Tortop ve Başkan Çöl’den Hastane Ziyareti
Bu haber 108 kere okunmuş. 22 Temmuz 2019 Pazartesi - 08:30


Ziyarette Hastaneye yeni kurulumu yapılan modern Tomoğrafi, yoğun bakım ünitesi ve Göz Polikliniğinde de bulunan cihazları inceleyerek bilgiler alındı.

Hastaneye yeni ataması yapılan göz doktoruna muayene olan İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, uzman doktor İbrahim Ethem Ay’a hayırlı olmasını personelede kolay gelsin  dileklerini iletti. 

Hastanede yatan hastaları da ziyaret eden Kaymakam Tortop ve Başkan Çöl, hastaların durumu hakkında hastane yönetiminden bilgiler aldı. 

Hastane ziyaretlerinin her zaman yapılması gerektiğini vurgulayan Kaymakam Eflatun Can Tortop, “ Hasta vatandaşlarımız ile görüşmek, dertlerine derman olabilmek, yüzlerini güldürebilmek bizlere büyük bir mutluluk vermektedir. Bizler vatandaşlarımızın iyi gününden çok kötü gününde yanlarında olmalı, ihtiyaçlarını karşılamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle gerek hastanemizde gerekse evlerinde yatarak şifa bekleyen bütün vatandaşlarımıza acil şifalar diliyor, en kısa zamanda normal yaşantılarına dönmelerini temenni ediyorum’’ dedi.

Ziyarete Kaymakam Tortop ve Başkan Çöl’ün yanı sıra Kaymakamlık  Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, Belediye Başkan Yrd. Mehmet  katıldı.  

>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign