Kaymakam Köksal Şakalar, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Kaymakam Köksal Şakalar, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Sandıklı Kaymakamı Köksal Şakalar 2017-2018 Eğitim yılı ikinci dönem başlangıcında okul ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor. Kaymakam Köksal Şakalar, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor
Bu haber 255 kere okunmuş. 07 Şubat 2018 Çarşamba - 15:25


İlçede Mehmet Akif Ersoy İlkokulunu ziyaret eden Kaymakam Köksal Şakalar veli toplantısına katılarak 2017-2018 eğitim öğretim yılının 2. yarıyıl eğitim çalışmalarında başarılar diledi.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmelerinin önemli olduğunu, bu konuda da ailelerden sonra öğretmenlere önemli görevler düştüğünü belirten Şakalar; “Öğrencilerimizin okulda yaptığı faaliyetlere ek olarak velilerimiz de evlerinde çocuklarına dersleri konusunda yardımcı olmalı ve öğrencilerin durumu hakkında sık sık öğretmenleri ile bağlantı kurmalıdır. Unutmayalım ki onlar bizim geleceğimizin teminatı” dedi.

Daha sonra sınıfları gezerek öğrenciler ile bir araya gelen Kaymakam Köksal Şakalar öğrenciler ile sohbet ederek bol bol kitap okuma nasihatinde bulunarak öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign