Kaymakam Eflatun Can Tortop’tan Okul Ziyaretleri | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Kaymakam Eflatun Can Tortop’tan Okul Ziyaretleri

Kaymakam Eflatun Can Tortop, beraberinde eşi Reyhan Tortop ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman ile okul ziyaretleri kapsamında Reşadiye İlköğretim Kurumunu ziyaret ederek, okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Kaymakam Eflatun Can Tortop’tan Okul Ziyaretleri
Bu haber 210 kere okunmuş. 15 Aralık 2018 Cumartesi - 16:08


Ziyaret ettiği okullarda öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Kaymakam Eflatun Can Tortop,  öğrencilerle sohbet ederek öğrencilere planlı ve programlı bir şekilde derslerine çok çalışmaları tavsiyesinde bulundu.

  Kaymakam Eflatun Can Tortop, "sizler bu ülkenin istikbali ve geleceğisiniz. Milletimizin umudu sizlersiniz. Onun için ailenize, annenize, babanıza, ülkemize ve milletimize olan sorumluluğunuzu her zaman hatırlayın ve çok çalışın. Çünkü bu ülke eğitimli insanların ve eğitimli gençlerin omuzlarında yükselecektir” İfadelerini kullandı.

  Ziyaret ettiği okullarda öğretmen ve idarecilerle de bir araya gelen Kaymakamımız Eflatun Can Tortop, öğretmenlerle sohbet edip herhangi bir taleplerinin olup olmadığını sordu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign