Kaymakam Eflatun Can Tortop’dan Köy Okullarına Ziyaret | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Kaymakam Eflatun Can Tortop’dan Köy Okullarına Ziyaret

Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, köy ziyaretleri kapsamında köyde bulunan ilköğretim kurumlarını ziyaret etti. Kaymakam Eflatun Can Tortop’dan Köy Okullarına Ziyaret
Bu haber 213 kere okunmuş. 24 Aralık 2018 Pazartesi - 13:38


Köy ziyaretleri kapsamında Karacaören, Susuz, Ekinhisar ve Kızık köylerini ziyaret eden Kaymakam Eflatun Can Tortop vatandaşlar ile bir araya gelerek köylünün istek ve taleplerini dinledi.

Köylerde bulunan İköğretim kurumlarını da ziyaret eden Kaymakam Tortop, öğrenciler ile sohbet ederek çikolata ikram etti. Öğrencilere bol bol kitap okuyup çalışmaları tavsiyesinde bulunan Tortop, öğrencilerden çalışacaklarına dair söz aldı.

Ziyaretlere Kaymakam Eflatun Can Tortop’un yanı sıra İl Genel Meclis üyeleri Mehmet Öztopbaş, Mehmet Utsal, İsmail Özarslan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Çakır, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, İlçe Özel İdare Müdürü Halil Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Hasan Salman, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Murat Koçkar, İlçe Müftüsü Davut Çalışkan ve S.Y.D Vakfı Müdürü Şuayip katıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign