Kaymakam Eflatun Can Tortop, Uçangözle Yapılan Denetimleri İnceledi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Kaymakam Eflatun Can Tortop, Uçangözle Yapılan Denetimleri İnceledi

İlçemizde uçangözle havadan görüntü desteği sağlanarak trafik denetimi yapıldı. Kaymakam Eflatun Can Tortop, Uçangözle Yapılan Denetimleri İnceledi
Bu haber 223 kere okunmuş. 24 Aralık 2018 Pazartesi - 14:46


İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Afyonkarahisar-Antalya yolu Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Kavşağı'nda trafik kontrolü gerçekleştirdi. 

Kontrolleri ineceleyen Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İlçe Emniyet Müdürü Hanifi Savur’dan denetimler hakkında bilgiler aldı. 

Kural ihlallerinin tespiti için uçangözle havadan görüntü desteği de sağlanan denetimde, kurallara uymadığı tespit edilen sürücülere cezai işlem uygulandı.

İlçeyi bu tür teknolojilerden faydalandırarak, asayiş ve trafik problemlerinin önüne geçmeyi hedeflediklerini söyleyen İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop şöyle kunuştu:“Teknoloji ile oluşabilek olumsuzluklara değişik bir yaklaşım ile olumsuzlukların önüne geçmek için elimizden gelen gayreti yeni dönemde göstereceğiz. Bu işi geliştirmek istiyoruz. İlçe merkezinde de dronelerimizden istifade etmek istiyoruz. Hukuksuz park, yasadışı parkların ve insan hayatını güçleştirecek trafik problemlerinin önüne geçmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bu vesile ile vatandaşlarımıza da trafik kurallarına her daim uymalarını istiyor ve İlçe kaymakamı olarak uyarımı yapıyorum” dedi.

>>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign