Kaymakam Eflatun Can Tortop, Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Kaymakam Eflatun Can Tortop, Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İlçeye bağlı köy ziyaretlerini sürdürüyor. Kaymakam Eflatun Can Tortop, Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor
Bu haber 383 kere okunmuş. 29 Kasım 2018 Perşembe - 11:23


Kaymakam Eflatun Can Tortop ilçede göreve başlaması ile birlikte köy ve köy okulu ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. 

Kaymakam Eflatun Can Tortop beraberinde İl Genel Meclis üyeleri  Mehmet Öztopbaş, Mevlüt Özaydın, Mehmet Utsal, İsmail Özarslan, Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, İlçe Özel İdare Müdürü Halil Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Hasan Salman, Sosyal Yardımlaşma  Vakfı Müdürü Şuayip Binbir, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Murat Koçkar ile birlikte Menteş, Asmacık ve Alamescit köylerini ziyaret ederek muhtarların ve köy halkının isteklerini dinledi.

İstek ve taleplerin imkanlar ölçüsünde değerlendirileceğini belirten Kaymakam Eflatun Can Tortop, gereğinin yapılması için kurum amirlerine halka hizmet etme adına görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeleri talimatında bulundu.

Köy ziyaretleri sırasında köy okullarında incelemelerde de bulunan Kaymakam Eflatun Can Tortop, sınıflarda öğrencilerle biraraya gelerek bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.

>>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign