Kaymakam Eflatun Can Tortop, Asayis ve Trafik Denetimlerine Katıldı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Kaymakam Eflatun Can Tortop, Asayis ve Trafik Denetimlerine Katıldı

Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, ilçede yürütülen sigara, asayiş ve trafik denetimlerine katıldı. Kaymakam Eflatun Can Tortop, Asayis ve Trafik Denetimlerine Katıldı
Bu haber 41 kere okunmuş. 04 Aralık 2019 Çarşamba - 08:27


Kaymakam Tortop, beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Hanifi Savur, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Murat Koçkar ile ilçede devam eden denetimlere katıldı.

İlçe Toplum Sağlığı Merkezi tarafından gerçekleştirilen sigara denetimleri kapsamında ilçedeki bir çok işyeri ziyaret edildi.

Denetimlerin ardından açıklama yapan Tortop, "4207 sayılı Tütün ve Tütün Mamullerinin Zararlarının Önlenmesine dair kanunun amacı, kişileri ve gelecek nesilleri tütün ürünlerinin zararlarından koruyucu tertip ve tedbirleri almak ve herkesin temiz hava soluyabilmesinin sağlanması yönünde düzenlemeler yapmaktadır." dedi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından trafik denetimlerine de katılan Kaymakam Eflatun Can Tortop, sürücülerle sohbet ederek trafik kurallarına uymaları konusunda hassasiyet göstermelerini istedi.

>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign