Kaplıca PTT’nin Açılışı Yapıldı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Kaplıca PTT’nin Açılışı Yapıldı

İlçemiz Hüdai Kaplıcalarında belediyenin yer temini sağlaması ile PTT şubesinin açılışı gerçekleştirildi. Kaplıca PTT’nin Açılışı Yapıldı
Bu haber 239 kere okunmuş. 02 Ağustos 2018 Perşembe - 11:30


Hüdai Kaplıcalarında konaklayan vatandaşların ve çevredeki köylerinde hizmet verecek Hüdai Kaplıcalırı PTT şubesinin açılışı Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Sandıklı İlçe Müftüsü Davut Çalışkan tarafından gerçeleştirildi.

Açılış kurdalesinin kesilmesinden sonra ilk işlemin yapıldığı PTT şubesinin hayırlı olmasını dileyen Sandıklı Belediye Başkanı Çöl gazetecilere yaptığı açıklamada; “Hüdai Kaplıcalarımızda konaklayan misafirlerimizin yoğunlukla talep ettiği PTT şubemiz için bizde PTT Müdürlüğümüzden şube açılmasını talep etmiştik. Onlarda buranın uygun olabileceğine karar vererek onay verdiler. Bizde belediye olarak yer tahsisini gerçekleştirdik. Sandıklı belediyesi bünyesinde çalışmasına olanak sağladık. Bugün itibari ile de açılışını yapmış bulunmaktayız. Tüm hemşerilerimiz para yatırma, para çekme, havale işlemleri, bütün kartlara kontör yükleme işlemleri gibi PTT’nin yapmış olduğu birçok işlemi kaplıca bölgemizde yapabilecekler. Burası hem kaplıcamıza ve beş yıldızlı otellerimize gelen misafirlerimizin kullanabileceği hem de etrafımızda bulunan köy ve beldelerimizin kullanabileceği güzel bir yer oldu. Ciddi bir talep vardı. Bu talebe de karşılık bulduğumuz için mutluyuz. Sandıklımıza hayırlı olsun. İnşallah ilçemiz ve bölgemiz adına güzel hizmetler verir” dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign