Jandarma Trafik ekiplerinden 8 Mart Kadınlar Günün’de kadınlara, çiçekli kutlama | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Jandarma Trafik ekiplerinden 8 Mart Kadınlar Günün’de kadınlara, çiçekli kutlama

Sandıklı İlçe Jandarma Komutanlığı bağlı Jandarma Trafik ekipleri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle trafik uygulamasında kadınları unutmadı. Jandarma Trafik ekiplerinden 8 Mart Kadınlar Günün’de kadınlara, çiçekli kutlama
Bu haber 40 kere okunmuş. 10 Mart 2020 Salı - 14:17


Sandıklı Hüdai Kapcıları yolunda Uygulamada durdurulan kadın sürücüler, ilk başta şaşkınlık yaşarken, jandarma ekiplerinin çiçek vererek Kadınlar gününü kutlaması üzerine mutluluklarını ifade ettiler. 

   Jandarma trafik ekipleri uygulama esnasında durdurulan araçlardaki sürücü ve yolcu olan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlarken  durdurulan bir araçta nişan için yola çıkan bir çifte çiçek takdim Yeni çifte ömür boyu mutluluklar dileyen ekipler, yolda yürüyüş yapan kadınları da unutmadı. 

   Jandarma Trafik ekipleri tarafından yapılan uygulamadan memnun olduklarını ifade eden kadınlar Mutlu olduklarını böyle bir günde hatırlanmanın güzel bir davranış olduğunu ve çiçekler içinde ekiplere teşekkür ederek “Jandarma iyi ki var, Allah sizi başımızdan eksik etmesin” dediler.

    Trafik ekipleri aynı zamanda trafik kurallarına uyulması, emniyet kemeri takılması, seyir halinde cep telefonu kullanılmaması, aşırı hız yapılmaması gibi konularda da kadın sürücülere uyarılarda bulundu. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign