İlçemizde Bilardo Turnuvası Düzenlendi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

İlçemizde Bilardo Turnuvası Düzenlendi

İlçemizde Ege bölgesinden sporcuların katılımı ile bilardo turnuvası düzenlendi. İlçemizde Bilardo Turnuvası Düzenlendi
Bu haber 182 kere okunmuş. 11 Aralık 2018 Salı - 10:46


Çakır Mahallesinde bulunan bir bilardo salonunda bu yıl 4.’sü düzenlenen bölge turnuvasına Antalya, Isparta, Burdur, Uşak, Manisa ve Afyonkarahisar’dan 32 sporcu katıldı.

Turnuvada dereceye giren ve Isparta bölgesinden 1. Olan İbrahim Altuntaşlar Bin 200, 2 olan, Manisa Bölgesinden Mustafa Yıldız Bin Lira, 3. Ve 4. Olan Afyonkarahisar’dan Ahmet Özaydın  ve Isparta ‘dan Süleyman Boz’a da 500’er yüz lira ödül verildi.

Amaçlarının bilardoyu gençlere sevdirmek olduğunu belirten ve turnuvayı düzenleyen Ümit Okca; “ Mekan bilardo olarak bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz turnuvayı tamamladık. Çevre illerden arkadaşlarımız sağ olsunlar bizleri kırmadılar turnuvaya katıldılar. Güzel çekişmeli maçlarımız oldu. Dereceye giren yarışmacılarımıza ödüllerini verdik. İnşallah seneye tekrardan yapacağız. Amacımız gençlerimize bilardoyu sevdirmek." dedi. 

Birinci olmanın güzel bir duygu olduğunu ifade eden İbrahim Altuntaşlar,"Turnuvaya Isparta bölgesinden katıldım. Kendim İstanbul’da ikamet ediyorum. Bölgemize yakın olduğu için elimden geldiğince bu tür turnuvalara katılmaya çalışıyorum. Geçen yıl da birincilik elde ettim. Bu senede katıldık ve güzel bir turnuva oldu. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

>>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign