İlçe Başkanı Saylık, Köyleri Ziyaret Etti | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

İlçe Başkanı Saylık, Köyleri Ziyaret Etti

Sandıklı Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, ilçeye bağlı Kızılca, Sorkun ve Emirhisar köylerini ziyaret etti. İlçe Başkanı Saylık, Köyleri Ziyaret Etti
Bu haber 261 kere okunmuş. 21 Kasım 2017 Salı - 11:16


Bölgede devam eden toplulaştırma çalışmaları hakkında da bilgiler alan İlçe Başkanı Saylık, köy kahvehanelerinde vatandaşlar ile sohbet etti.  Köyde yaşayan vatandaşların istek ve dileklerini dinleyen İlçe Başkanı Saylık, ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.

Yapılan köy ziyaretlerinde açıklama yapan ilçe Başkanı Saylık; “Bu bölgemizde yapılan toplulaştırma çalışmaları devam ediyor. Tarımsal faaliyetleri yapmaya imkan vermeyecek biçimde olan ve parçalanmış, dağılmış, bozuk şekilli parsellerin bir araya getirilerek daha düzünle parseller haline getirilmesi için devletimiz tarafından çalışmalar yürütülmektedir. Yapılan toplulaştırma ile birlikte modern tarım işletmeciliği esaslarına uygun biçimde birleştirmelerin yapılarak şekillendirilmesi için çalışmalar sürüyor. Vatandaşlarımız yapılan toplulaştırmadan çoğu memnun olduklarını ifade ettiler. Toplulaştırmadan doğa bilecek ufak tefek problemlerinde en kısa sürede çözüme kavuşacağına inanıyoruz.   Ziyaretimiz sırasında bizleri güler yüzle misafir eden hemşerilerimize teşekkür ederim” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign