İlçe Başkanı Saylık: “Devlet Hastanemize 3 Yeni Doktor Atandı” | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

İlçe Başkanı Saylık: “Devlet Hastanemize 3 Yeni Doktor Atandı”

Sağlık Bakanlığı’nın 80. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurası sonucunda ilçemiz Devlet Hastanesine 3 yeni doktor atandı. İlçe Başkanı Saylık: “Devlet Hastanemize 3 Yeni Doktor Atandı”
Bu haber 156 kere okunmuş. 27 Nisan 2018 Cuma - 15:55


 

Atama hakkında bilgiler veren AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, yeni atamalar ile birlikte sağlık alanında talep ve ihtiyaçların karşılanacağını ifade etti.

                Türkiye’nin AK Parti iktidarında sağlık alanında çağ atladığını, ve Sandıklı’nın da bundan nasibini altığını belirten Başkan Saylık; “  Sandıklı İlçemize verilen kadrolarının birisi çok ihtiyaç duyulan ve talep edilen kadın hastalıkları ve doğum. Bunun yanında çocuk sağlığı ve hastalıkları, iç hastalıkları doktorlarının ataması Sağlık Bakanlığımız tarafından yapıldı.

                İnşallah uzun süre Sandıklı’mızda hizmet verecek doktor arkadaşlarımız halkımızın ihtiyaçlarını karşılamada yardımcı olurlar. AK Parti olarak sağlık alanına büyük önem veriyoruz. Sandıklı’da sağlıkta hizmet kalitesinin daha yukarıya çıkarılması için her türlü desteği vermeye gayret ediyoruz. Sandıklımız için yaptığımız bütün talepleri geri çevirmeyen başta sayın Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu olmak üzere, Milletvekillerimiz Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal’a teşekkür ederiz.  İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign