İlçe Başkanı Saylık; “Atıl Vaziyette Bekleyen Yerle İlgili Çalışma Başlayacak” | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

İlçe Başkanı Saylık; “Atıl Vaziyette Bekleyen Yerle İlgili Çalışma Başlayacak”

“Atıl Vaziyette Bekleyen Yerle İlgili Çalışma Başlayacak” İlçe Başkanı Saylık; “Atıl Vaziyette Bekleyen Yerle İlgili Çalışma Başlayacak”
Bu haber 187 kere okunmuş. 25 Ekim 2018 Perşembe - 10:15


Ece Mahallesinde bulunan ve Şeker Fabrikası Bölge Şefliği olarak kullanırken resmi gazetede yayımlanarak plan değişikliği yapılan konut hakkında bilgiler veren Sandıklı AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık; “İlçemizde atıl vaziyette bulunan alanla ilgili Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven’nin ilçemizi ziyaretlerin de incelemeler yaptık. Sayın Milletvekilimiz Ali Özkaya burayla ilgili devrin yapılması konusunu Maliye ve Hazine Bakanımız sayın Berat Albayrak’la görüştüğünü bize iletti. Bu yerin Sandıklı İlçe Müftülüğüne devredilmesiyle ilgili çalışmalar başladı. İlçemizde Nüfus yoğunluğu çok olan Ece Mahallesi ve Şirinevler mahallesi sakinlerinin bir cami gereksinimleri olduğu bilinmekteydi.  Bu alanın hem merkezde olması hemde büyüklüğü itibariyle Merkez cami yapılmasına uygun olması bu talebide giderecektir düşüncesindeyiz. Konu ile ilgili bizde üzerimize düşeni yapıyoruz” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign