İlçe Başkanı Bekir Özçelik: “İttifakın Yapıldığı İl ve İlçeler Bellidir” | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

İlçe Başkanı Bekir Özçelik: “İttifakın Yapıldığı İl ve İlçeler Bellidir”

AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Bekir Özçelik basın açıklaması yaptı. İlçe Başkanı Bekir Özçelik: “İttifakın Yapıldığı İl ve İlçeler Bellidir”
Bu haber 161 kere okunmuş. 14 Mart 2019 Perşembe - 14:15


 

Basın açıklamasında İlçe Başkanı Özçelik “Cumhur ittifakının ana temellerini oluşturan 9 maddelik genelgenin 2. maddesinde " İttifakın olmadığı yerlerde her parti, kendi kurumsalına göre hareket edecektir." diye belirlenmiştir. Buradan anlaşılacağı üzere Sandıklı ve Akharim beldemizde ittifak yoktur. Ak Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından  Sandıklı Ak Parti belediye başkan adayı olarak Mustafa ÇÖL  gösterilmiştir. Belediye başkanımız ve partimizin adayı Sayın Çöl hakkında, ittifakın olmadığı yerde Cumhur ittifakinin ruhuna uygun davranmamıştır, denilemez.

                Mhp seçim bürosunda adayımız hakkında eleştirilerde bulunacaksınız, sonra çıkıp Cumhur ittifakinin ruhuna göre hareket etmeyen Ak Parti  diye açıklama yapacaksın.

Geçmişte de aynı davranışı sergileyen arkadaşlara

söyleyeceğiz tek söz "bizler bu oyuna gelmeyeceğiz".

                Partimizin kurulduğu günden bu güne kadar görev yapmış dava bilinci olan tüm  arkadaşlarımızla beraber yürüyoruz. Ak Parti halkın partisidir. Kurulduğu günde bu güne kadar görüldüğü üzere teveccüh artarak devam etmektedir. Ak Parti olarak hiç bir zaman MHP kurumsal yapısı hakkında eleştirilerde bulunmadık. Mhp li arkadaşımızın da aynı hassasiyeti partimiz hakkında göstermelerini isteriz.

Ak parti olarak halkımızla projeler hakkında konuşmaya devam edeceğiz. Bundan sonra partimiz ve adayımız hakkında en ufak bir eleştiri yapıldığında, tepkisiz kalmayacağımızı belirtmek isteriz. Taksimde yaşanan olayı şiddetle kınıyoruz. Ezanımız Bayrağımızı  ve Vatanımız üzerindeki hassasiyetimiz  nettir. Hiç kimse bu değerler üzerinden bizleri ve Türk milletini  sınamasın” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign