İl Sağlık Müdürü Korkmaz, Sandıklı’yı Ziyaret Etti | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

İl Sağlık Müdürü Korkmaz, Sandıklı’yı Ziyaret Etti

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz’ın ilçelerdeki sağlık kurum ve kuruluşlarına ziyaretleri devam ediyor. İl Sağlık Müdürü Korkmaz, Sandıklı’yı Ziyaret Etti
Bu haber 257 kere okunmuş. 07 Şubat 2018 Çarşamba - 15:23


Kamu Hastaneleri Başkanı Opr.Dr. Kadir Gökhan Saçkan ve Sağlık Hizmetleri, İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri Başkanı Dr.İbrahim Karadağ ile Personel Hizmetleri ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcı Ali Uyanık’ın da eşlik ettiği ziyarette ilçede bir dizi ziyaret gerçekleştirildi. 

Öncelikle Sandıklı Kaymakamı Köksal Şakalar’ı makamında ziyaret edilerek Sandıklı’daki sağlık hizmetleri konusunda fikir alış verişinde bulunuldu. Ardından Sandıklı İlçe Sağlık Müdürü Murat Koçkar ve Sandıklı Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hazım Bozca ziyaret edilip birlikte hastanede incelemelerde bulunuldu. 

Yatan hastalar da ziyaret edilerek geçmiş olsun dileklerinde bulunulurken hasta ve hasta yakınları sağlık yöneticilerine istek ve önerilerini dile getirdi. Vatandaşların Cildiye Uzmanı isteklerine olumlu cevap veren Sağlık Müdürü Korkmaz, en kısa sürede bu açığın kapatılması için çalışmaları başlatacağını söyledi. Sağlık Müdürü Korkmaz ve ekibi, hastane ziyaretinin ardından Sandıklı’da bulunan Aile Sağlığı Merkezleri ile 112 Acil Sağlık Hizmetleri Merkez ve İstasyonlarını da ziyaret etti. Ziyaretlerde sağlık personeli, hasta ve hasta yakınları ile sunulan sağlık hizmeti ile ilgili değerlendirme yapılırken sağlık kurum ve kuruluşlarının fizik ortamı da değerlendiriliyor; ihtiyacı olan yerlere yeni yatırımlar planlanıyor; cihaz vb. eksiği olan yerler varsa tespit edilip eksiklerin giderilmesi için çalışmalar yapılıyor. İlçe ziyaretlerine önümüzdeki günlerde de devam edilerek bütün sağlık kurum ve kuruluşlarının gezilmesi hedefleniyor.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign