Hüseyin Develi Huzurevinde “Yaşlılara Saygı Haftası” Programı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Hüseyin Develi Huzurevinde “Yaşlılara Saygı Haftası” Programı

18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılara Saygı Haftası” Sandıklı Hüseyin Develi Huzurevinde düzenlenen törenle kutlandı. Hüseyin Develi Huzurevinde “Yaşlılara Saygı Haftası” Programı
Bu haber 205 kere okunmuş. 25 Mart 2019 Pazartesi - 09:22


Törene Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop,  Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl protokol üyeleri, okul müdürleri, öğrenciler ve huzurevi sakinleri katıldı.

Programda öğrencilerin hazırladıkları gösterileri sergilerken protokol üyeleri tarafından huzurevi sakinlerine çeşitli hediyeler verilerek günleri kutlandı.

Yaşlıların  sadece bir gün değil her zaman hatırlanması gerektiğini belirten Belediye Başkanı Mustafa Çöl; “ Böyle güzel bir günde sizlerle bir araya gelmekten dolayı kendimizi şanslı hissediyoruz. Hayat tecrübesi fazla olan siz değerli büyüklerimizden hala öğrenecek şeyimizin olduğunu düşünüyorum. Bu vesileyle Yaşlılara Saygı Haftanızı kutluyor daha nice güzel organizasyonlarda hep birlikte olmayı diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Programın sonunda günün anlam ve önemine istinaden kesilen pasta ile son bulan etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getiren huzurevi sakinleri program için teşekkür ettiler. 

>>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign