Hüdai Kaplıcalarına Yerli ve Yabancı Turist İlgisi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Hüdai Kaplıcalarına Yerli ve Yabancı Turist İlgisi

Bölgenin sayılı şifa merkezlerinden olan Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında belediye ait apart daireler yüzde yüz doluluğa ulaştı. Hüdai Kaplıcalarına Yerli ve Yabancı Turist İlgisi
Bu haber 99 kere okunmuş. 22 Temmuz 2019 Pazartesi - 08:25


Türkiye’nin değişik köşelerinden ve yurt dışından gelen misafirler tarafından yoğun bir şekilde kullanılan Hüdai Kaplıcaları, beğeni toplamaya devam ediyor. Yaz tatili münasebetiyle vatandaşlar tarafından tercih edilen Hüdai Kaplıcaları yüzde yüz kapasite ile hizmet veriyor.

İlçeye gelen misafirler Şifa bulmanın yanında, mesire alanları, çocuk parkları, nezih kafeleri, restoran ve marketiyle büyük bir tesise dönüşen Hüdai Kaplıcalarının bütün nimetlerinde yararlanırken, uygun fiyatları ile güzel bir tatil geçirmenin mutluluğunu yaşıyorlar. 

Termal suyun dinlendirici ve rahatlatıcı etkisinden bahseden vatandaşlarımız, her türlü hastalığa şifa olan, 2 bin yıllık bir geçmişi bulunan Hüdai Kaplıcalarını gittikleri her platformda önerdiklerinin altını çizerek, tesisleşme konusunda Kaplıcalara çağ atlatan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e teşekkür ettiler. 

Kaplıca misafirlerine bir yandan Sandıklı’nın tanıtımı yapılırken, bir yandan da misafirler ilçe esnafından alışverişlerini yaparak ekonomiye katkı sağlıyor. 

Hüdai Kaplıcalarına ilginin her geçen gün arttığnın altını çizen Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, "Sandıklı Hüdai Kaplıcaları artık bir marka değeri olmuştur. Gerek yurt içi gerekse yurtdışından kaplıcalarımıza gelen vatandaşlarımız sosyal medya hesaplarından yaptıkları olumlu geri dönüşler bizlere gidilen yolun ne kadar doğru olduğunun ispatıdır. Şehr-i Şifa ilçemiz Sandıklı'yı tercih ederek memleketlerine sağlık ve sıhhatli olarak gönderdiğimiz bütün hemşerilerimize göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederim" ifadelerine yer verdi.

>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign