Hüdai Kaplıcaları Yarı Yıl Tatilinde Doldu Taştı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Hüdai Kaplıcaları Yarı Yıl Tatilinde Doldu Taştı

Ünü Türkiyemizin her köşesine ulaşan Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımız yarı yıl tatilinde %100 doluluk oranına ulaşarak bölgenin en çok rağbet gören uğrak mekanlarından birisi haline geldi. Hüdai Kaplıcaları Yarı Yıl Tatilinde Doldu Taştı
Bu haber 228 kere okunmuş. 19 Şubat 2018 Pazartesi - 11:06


Sandıklı Hüdai Kaplıcalarındaki yenilenen apart odalarımız, Hüdai Market, Kür Merkezimiz, Masal Park gibi vatandaşlarımıza yoğun olarak hizmet veren alanlarımız misafirlerimiz tarafından tam not aldı.

Gerek Sandıklımızdan gerekse Türkiyenin dört bir tarafından 15 günlük yarıyıl tatilini Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında değerlendirmek isteyen vatandaşlarımız, huzurlu ve şifalı bir tatili doyasıya yaşadılar.

Hüdai Kaplıcaları İşletme Müdürlüğü tarafından alınan bilgiye göre ellerinde kalan bütün odaların satıldığını, oda sayısı kadar da fazladan talep olduğunu belirttiler. 

Yenilenen Hüdai Kaplıcalarının her geçen gün müşteri sayısı artmakta, internet sitesi ve internet aramalarında  ismi her geçen gün daha fazla tıklanmakta olan Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımızı detaylı incelemek isteyen vatandaşlarımız "hudai.sandikli.bel.tr" web sitemizi inceleyip oda fiyatları dahil bir çok konuda bilgi sahibi olabilirler.  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign