Hem Muhtar, Hemde Belediye Başkanı Adayı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Hem Muhtar, Hemde Belediye Başkanı Adayı

Sandıklı ilçemizde Kızılca Köyünden Menderes Koçak (57) köyde muhtarlığa, şehirde de belediye başkanlığına aday oldu. Hem Muhtar, Hemde Belediye Başkanı Adayı
Bu haber 129 kere okunmuş. 25 Mart 2019 Pazartesi - 09:18


Sandıklı ilçesinde renkli kişiliği ile tanınan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Menderes Koçak, ikametinin Kızılca köyünde olmasından dolayı köyde de muhtar adayı olduğunu belirtti.

1999 yılında siyasete başladığını belirten Koçak, bağımsız milletvekili, bağımsız belediye başkanı adayı ve muhtar adayı olarak toplam 15 seçime girdiğini ifade etti.

Aday olmak istemediğini ancak rüya gördüğünü ve aday olduğunu söyleyen Koçak; “Sandıklı’da bağımsız belediye başkanı adayıyım ve ikamet ettiğim Kızılca köyünden muhtar adayı oldum. Muhtarlığın müracaatı olmadığından zarftan çıkanlara göre hareket ediliyor. Seçimlerde şayet ikisini birden alırsam Sandıklı Belediye başkanlığını seçeceğim. Şimdiye kadar girdiğim seçimlerde şansızlıktan dolayı seçilemedim.  Ama bu sefer seçimlerde her ikisini de alacağız. İkisini kazanmamız halinde Belediye Başkanlığını tercih edeceğiz. Sandıklı’da 10 bin kişilik iş imkanı sağladığımızda Sandıklımızın işsizlik sorunu çözülecek. Benim fabrikam var yarın gelin demiyorum. Hazırladığım plan proje ile işsiz gençlerimize burs vererek Türkiye’nin dört bir yanına dağılım kendi işlerinin patronları olacak. Seçim çalışmalarım yoğun geçiyor. İlahi güç yardımcı oluyor. Bazen akşamları yorgunluktan uykum kaçıyorum. Gece yarılarına kadar uyumadığım zaman oluyor. Sosyal medyadan canlı yayınlar yapıyorum. Boş zamanlarımda da köye giderek orda çalışmalarımı yürütüyorum.  Azalarım belli isimlerini açıklamak istemiyorum. Öğrenimime Sandıklı İmam Hatip Lisesinde başladım. Denizli’de İmam Hatip Ortaokulu’nu bitirdim. 1999 yılında başladığım seçime bağımsız belediye başkan adayı oldum. Siyasi hayatımın 25’inci yılındayım. Bu adaylığım ile 5’inci kez belediye başkanı adayıyım. Bir kere de bağımsız milletvekili adaylığım var. 9 kez de Sandıklı Çay Mahallesi ve Kızılca Köyünden muhtar adayı oldum” diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign