Harp Malulü ve Şehitler Derneği’nden Başkan Çöl’e ziyaret | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Harp Malulü ve Şehitler Derneği’nden Başkan Çöl’e ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Sandıklı temsilcisi Yusuf Akin, şehit aileleri ve Gazilerden oluşan bir heyet Sandıklı Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret etti. Harp Malulü ve Şehitler Derneği’nden Başkan Çöl’e ziyaret
Bu haber 135 kere okunmuş. 02 Ocak 2019 Çarşamba - 11:06


 

Yapılan dernek faaliyetleri hakkında Başkan Mustafa Çöl’e bilgiler veren Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı; Sandıklı ilçesinde yapılan faaliyetleri takip ettiklerini, şehit aileleri ile gazileri unutmayan, ailelerine destek olarak özel günler dışında da bir araya gelen Başkan Mustafa Çöl’e duyarlılığından dolayı teşekkür ettiklerinin altını belirtti..

            Şehit yakınları ve gazilerin her zaman yanlarında olduklarının altını çizen Belediye Başkanı Mustafa Çöl:

Afyonkarahisar’ın en büyük derneklerinden birisi olan Harp Malulü ve Şehitler Derneğinin yapmış olduğu bu nazik ve anlamlı ziyaret için başta şube başkanımıza, dernek yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Vatan için canını seve seve veren şehitlerimize Allah’tan bir kere daha rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyor, her zaman yanlarından bulunan ailelerimize göstermiş oldukları fedakarlıklardan dolayı minnet ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Ziyaret karşılıklı olarak yapılan fikir alış verişleri ve yapılması düşünülen organizasyonlar hakkında istişareler ile sona erdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign