Halı Saha ve Basketbol Sahaları Törenle Açıldı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Halı Saha ve Basketbol Sahaları Törenle Açıldı

Sandıklı Belediyesi ve Spor Toto Teşkilat Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında ilçede yapılan Halı Saha ve Basketbol Sahaları düzenlenen törenle açıldı. Halı Saha ve Basketbol Sahaları Törenle Açıldı
Bu haber 175 kere okunmuş. 21 Şubat 2018 Çarşamba - 17:02


İlçede Cumhuriyet İlköğretim Okulu, Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, TOKİ’de bulunan Türk Telekom Fen Lisesi ve Mustafa Kemal İlköğretim okullarına anahtarları teslim edilen Halı saha ve Basketbol sahalarının açılışı Başkan Mustafa Çöl tarafından gerçekleştirildi.

Toplam maliyeti 780 Bin TL olan Halı saha ve Basketbol sahalarının yapım işi tamamlanarak gençlerin sportif alanlarda kendilerini geliştirmelerini hedeflediklerini belirten Başkan Mustafa Çöl; “Gelecek nesillerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmaları, okullarımızda ve mahallelerimizde bulunan çocuklarımızın, gençlerimizin spor yaparak sağlıklı olmalarını sağlamak adına gerçekleştirdiğimiz halı saha ve basketbol sahalarının hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Açılış töreninde, Başkan Mustafa Çöl halı sahalarının açılışını yaparak anahtarlarını okul müdürlerine teslim etti. Halı sahalarının açılışı sebebiyle penaltı atışı yaparak futbol konusundaki becerilerini gösteren Başkan Mustafa Çöl’e okul müdürleri ve öğrenciler teşekkür ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign