Gül Sunal’dan Tek Kişilik Dev Tiyatro “Gölge Feslikannarı” | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Gül Sunal’dan Tek Kişilik Dev Tiyatro “Gölge Feslikannarı”

Merhum Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal memleketi Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde “gölge feslikannarı” isimli tiyatro oyunu ve imza gününde vatandaşlar ile bir araya geldi. Gül Sunal’dan Tek Kişilik Dev Tiyatro “Gölge Feslikannarı”
Bu haber 274 kere okunmuş. 03 Nisan 2018 Salı - 13:14


Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında bulunan termal bir otelde düzenlenen “Gölge Feslikannarı” oyunu sergileyen Sunal’ın oyununu oğlu Ali Sunal ve kızı Ezo Sunal’da izledi.

“Gölge Feslikannarı”nın kendisinde önemli bir yeri olduğunu ifade eden Gül Sunal; “Benim çocukluğumda Sandıklı’daki erkeklerin kadınlara verdiği bir lakap “Gölge Feslikannarı” o beni çok etkileyen bir laf onun için bu isimi koydum. Oyunu seyredenler neden böyle denildiğini kime söylendiğini anlayacaklar. İlk defa böyle bir kalabalığa oyunumu oynayacağım için çok heyecanlıyım. Çocukluğum ile şimdiki Sandıklı arasında çok fark var. Çok gelişmiş ama benim bildiğim Sandıklı o evlerin altına inek bağlanan küçük ahırlar, o teyzeler, fıtılar, kıvraklar yok artık. Daha modern daha güzel bu çağa uygun bir Sandıklı grur duyduğum bir şey ama ben o günlerimi çok aradım şimdi gelince” dedi.

Programın sonunda Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından Gül ve Ali Sunal’a çiçek takdim edildi. 

Daha sonra Sandıklı Kültür ve Sanat evinde hayranları ile buluşan Gül Sunal “Kemal, hadi gel, bir kahve içelim” isimli kitabının imza gününü düzenledi. 

İmza programına katılan katılımcılarla yakından ilgilenen Gül Sunal hayranlarını kırmayarak zaman zaman fotoğraf çektirdi.  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign