Erbakan Vakfı Sandıklı Temsilciliği Kadınlara Karanfil Dağıttı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Erbakan Vakfı Sandıklı Temsilciliği Kadınlara Karanfil Dağıttı

Erbakan Vakfı Sandıklı İlçe Temsilciliği tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bayanlara karanfil dağıtıldı. Erbakan Vakfı Sandıklı Temsilciliği Kadınlara Karanfil Dağıttı
Bu haber 252 kere okunmuş. 12 Mart 2018 Pazartesi - 17:03


Sandıklı Kültür Park’da bir araya gelen Erbakan Vakfı üyeleri mesai çıkışında bayanlara karanfil dağıtarak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Kadınlara karşı daima sevgi, saygı ve hoşgörü ile yaşlaşılması gerektiğini belirten Erbakan Vakfı Sandıklı İlçe temsilcisi İhsan Bilirgen; “Müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir(s.a.s).   O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiş, bırakın dövmeyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır, ve “Cennet annelerin ayakları altındadır”  sözü hepimiz için örnek olmalıdır. 

         8 Mart, dünyada kadınların adalet, eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. 

        Erbakan Vakfı Sandıklı olarak kadınlarımızın bu özlemlerini paylaşıyor, tüm dünya kadınlarının bu anlamlı gününü yürekten kutluyor,  eşitlik, adalet, refah ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign