Engelli vatandaş’dan Kur’an Kursu Öğrencilerine Halı Saha Ödülü | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Engelli vatandaş’dan Kur’an Kursu Öğrencilerine Halı Saha Ödülü

Afyonkarahisar’ın Kızılören ilçesinde yaz kuran kursu için camiye giden çocukları, engelli Salih Topak halı saha ile ödüllendirdi. Engelli vatandaş’dan Kur’an Kursu Öğrencilerine Halı Saha Ödülü
Bu haber 622 kere okunmuş. 29 Haziran 2018 Cuma - 10:49


Kızılören ilçesinde camilerde din görevlileri tarafından açılan yaz kuran kursuna katılan öğrenciler, trafik kazasında iki ayağını da kaybeden Salih Topak tarafından halı saha ile ödüllendirildi. Yaz kuran kursuna katılan öğrenciler kurs çıkışında ilçede ki halı saha da futbol oynadı. Halı sahanın ücretini de engelli Salih Topak karşıladı.

Salih Topak, ‘Çocuklar bizim geleceğimiz. Onların güzel eğitim alması yaz tatillerinde boş zamanlarında dini bilgiler edinmeleri beni çok memnun etti. 

Bende onları ödüllendirmek istedim. Kurs çıkışı halı saha ücretini ödeyerek futbol oynamalarını sağladım. Kendimde engelli olduğum için futbol oynayamıyorum. Onlarında top oynamaları beni ayrıca mutlu ediyor’ diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign