EGE LİGİ KARETE TURNUVASINA SANDIKLI DAMGASI | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

EGE LİGİ KARETE TURNUVASINA SANDIKLI DAMGASI

İzmir’de düzenlenen Ege Ligi Karate Turnuvasına katılan Sandıklı Yıldız Karate Spor kulübü 11 madalya elde etti. EGE LİGİ KARETE TURNUVASINA SANDIKLI DAMGASI
Bu haber 74 kere okunmuş. 20 Eylül 2019 Cuma - 11:27


Sandıklı Yıldız Karate Spor kulübünın 19 sporcu ile katıldığı turnuvada 3 altın, 3 gümüş ve 5 bronz olmak üzere toplam 11 madalya elde eden sporcular Türkiye şampiyonasına katılacaklarını ifade ettiler.


Turnuvaya katılan sporculardan Sıla Akıncı ve Nazmi Zengin altın madalya, Ceylin Badır ve Yılmaz Arslan gümüş madalya, İbrahim Taşkapı, Emine Rümeysa Şener, Arda Karataş ise bronz madalya elde etti.


Takım olarak yapılan komite turnuvasında Eymen Arslan, Nuri Aktürk, Hasan Batu Çoşkun ise 3. Olarak bronz madalya aldılar.


Yıldız Karate Gençlik Spor Kulübü olarak yaptıkları faaliyet ve katıldıkları turnuvaları Sandıklı halkına armağan ettiklerini belirten Kulüp yetkilisi Doğan İzzet Yıldız, “Genç sporcularımız İzmir’de düzenlenen karate liginde büyük başarılar elde ettiler. Kazandıkları bu başarıyı Sandıklı halkına armağan eden sporcularımızın bir sonraki hedefinde Türkiye Şampiyonasına katılmak var. Orada da büyük başarı sağlacaklarınızdan hiç şüphemiz yok. Hepsine canı gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign