Ece Mahallesinde 3 Bin Kişi İftar Yaptı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Ece Mahallesinde 3 Bin Kişi İftar Yaptı

Ramazan ayı iftar programlarımız Ece Mahallesinde, yaklaşık 3 bin vatandaşın katılımıyla coşku içerisinde gerçekleştirildi. Ece Mahallesinde 3 Bin Kişi İftar Yaptı
Bu haber 102 kere okunmuş. 28 Mayıs 2019 Salı - 17:03


11.sini gerçekleştirdiğimiz Ece Mahallesi iftarımıza İlçe Müftümüz Davut Çalışkan ve çok değerli hocalarımız katılarak, iftardan önce Kanal 3 televizyonlarından Canlı olarak yayınlanan programa konuk oldular.

İftar programından önce Ece Mahallemize gelen Başkan Mustafa Çöl, burada vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar dileklerinde bulundu. Başkan Çöl’e Ece Mahallesi Muhtarımız Yüksel Aktürk, Belediye meclis üyelerimiz, birim amirlerimiz ve Ak Parti İlçe Başkanı Bekir Özçelik eşlik ettiler.

Burada bir konuşma yapan Başkan Mustafa Çöl; “Bugün burayı dolduran Ece Mahallemizin güzide sakinlerine çok teşekkür ediyorum. Bizler sizlerden aldığımız güçle yine size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Ramazan ayının rahmet, mağfiret ve kurtuluş ayı olduğunun bilinciyle, şimdiden yaklaşmakta olan Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, daha nice Ramazan İftarlarında sizlerle aynı sofralarda buluşmayı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” Dedi.

> Kurum Haberi

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign